מאמרים על מגרסות הנייר הזמינות בשוק PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
צרכנות - מגרסות נייר
השיעור נכתב על ידי : אלינור בן חמו   
שני, 26 דצמבר 2011 12:20

מאמרים על מגרסות הנייר שניתן להשיג כיום!

בדף זה אסביר ואספר לכם עוד אודות מגרסות הנייר הזמינות בשוק.

 

מאמרים על מגרסות הנייר שניתן להשיג כיום!

בדף זה אסביר ואספר לכם עוד אודות מגרסות הנייר הזמינות בשוק.

תוכן עניינים חדש

המדריך למגרסות נייר

קוים מנחים על כיצד לרכוש מגרסות נייר משרדיות ולשימוש ביתי

כיצד יכולה מגרסת נייר משרדית לענות על צרכי הגריסה שלכם

גריסה לרצועות לעומת גריסה שתי וערב

השקעה במגרסת נייר שתי וערב.

מגרסת נייר תמלא את כל צרכי גריסת הנייר שלכם!

מגרסות הנייר יעניקו לך את תחושת הביטחון שכה חסרה לך!

בחירת מגרסת הנייר הטובה ביותר.

לא ניתן עוד להתעלם ממגרסות הנייר!

גריסת מסמכים: "השמדת" הדברים "החשובים" לכם מכל

המאפיינים הפנימיים של מכונות הגריסה.

תחזוקת מגרסת הנייר.

השימוש בשמן סיכה לשיפור ביצועי המגרסה והארכת משך חיי המגרסה.

שאלות נפוצות בנוגע למגרסות.

המדריך למגרסות נייר

מאמר על מגרסות נייר!

במאמר זה נדון בחשיבות של הגנה על עצמכם מפני גניבת הזהות שלכם. הגנה על המידע של העסק שלכם באווירה העסקית בימינו הפכה להכרח חיוני. בכדי להשיג אבטחה מירבית ובכדי להמנע מעבירות פרטיות, המקצוענים שמים מבטחם במכשירים מקצועיים להשמדת מידע כגון מגרסות נייר הגורסות לרצועות וכאלו הגורסות לשתי וערב. ישנו מגוון גדול של מגרסות נייר המסוגלות לענות לצרכי האבטחה בכל הרמות, מהגנה יומיומית על תכתובת משרדית ועד למסמכים צבאיים בעלי סיווג גבוה. לא משנה מה רמת האבטחה, ישנן מספר יצרניות של מגרסות נייר המציעות איכות, אמינות ואחריות המבדילות בין היצרניות הטובות לאחרות, החזקות מן החלשות ויצרניות אלו שוות את ההשקעה. באותה הנימה, ישנם ספקי מגרסות נייר שאינם מספקים שירות, תמיכה טכנית או חלקי חילוף ומוכרים תעודות אחריות שאינן שוות את הנייר עליו הן מודפסות. על הצרכן להזהר שלא לעשות עסקים עם ספקים מסוג זה. יש לרכוש מספק המציע את סוג התמיכה לה ניתן לצפות בעת קניית רכב יקר מסוכנות רכב.

למדו את המדריך הזה והשתמשו במידע בתבונה. אחרי הכל, מגרסת הנייר מהווה השקעה חשובה מאד בביתכם, במשרד או בסוכנות הממשלתית שלכם. הסודות שלכם תלויים בהשקעה זו. בחרו בתבונה.

הגנה מפני גניבת זהות

גניבת זהות מתרחשת כאשר מישהו משתמש במידע הפרטי שלכם כגון שמכם, מספר תעודת הזהות שלכם, מספר כרטיס האשראי או מידע מזהה אחר ללא רשותכם לשם ביצוע הונאה או פשעים אחרים. גניבת זהות הנה פשע חמור. האם אתם מוגנים מפניו?


 

קוים מנחים על כיצד לרכוש מגרסות נייר מדרדיות ולשימוש ביתי

"מגרסת הנייר משמשת את הבית לאבטחת המידע הפרטי"

מגרסת נייר להגנה על הרכוש הפרטי שלכם היא מגרסה אישית

הבתים שלנו מייצרים פסולת נייר רבה, החל משיעורי הבית של הילדים וכלה בדואר זבל. אם נוסיף לכך גם משרד ביתי, ערימות הנייר יצמחו לגובה מרשים. למען הביטחון האישי, אנשים רבים מעדיפים לגרוס ניירת זו. מגרסה לשימוש אישי ומגרסות נייר מסוגים נוספים מסוגלות לעשות את העבודה, אך לא כולן זהות. יש למצוא את האיזון הנכון בין מחיר, יכולות וביצועים.

מגרסות לשימוש אישי מצריכות תחזוקה מינימלית. מדובר במטלה פשוטה ובמרבית המקרים לא תזדקקו להדרכה מקצועית. החלק החשוב ביותר בתחזוקת המגרסה הוא השימון. עליכם לשמן את משטחי החיתוך בכדי לשמור עליהם מסוככים כך שלא יתייבשו וישברו. הדבר הנוסף שיש לשם אליו לב הוא שחלקיקי הנייר הגרוס נוטים להדבק למנגנון הגריסה ולכן יש לוודא כי הלהבים נקיים מפסולת זו. טיפול קבוע זה ישפר בהחלט את משך חייה של כל מגרסת נייר באשר היא.

ישנם דברים רבים שיש להביא בחשבון בבואכם לרכוש מגרסת נייר וכל המשתנים נראים חשובים. המידע האישי שלכם הוא מה שנמצא בסיכון כך שחשוב לעשות את הבחירה הנכונה. הגורמים החשובים שיש לקחת בחשבון הם ההספק, גודל המנוע ותכולת פח הפסולת של המגרסה. בזמן שאתם מגיעים לכדי החלטה, חשוב לזכור כי צרכי הגריסה שלכם יגדלו עם הזמן, אז הקפידו לחשוב גם על גורם הגידול בבחירה שלכם.

כיצד יכולה מגרסת נייר משרדית לענות על צרכי הגריסה שלכם

"מגרסת הנייר המשרדית בנויה כך שתתפוס חלל מינימלי ותעבוד בצורה המיטבית"

באם אתם מעוניינים לרכוש מגרסת נייר, עליכם לדעת קודם לכן מה צרכי האבטחה של המשרד שלכם. מדובר באחת הדרכים הבטוחות ביותר להשמיד מסמכים משרדיים או כל מסמך רגיש אחר שסיים את תפקידו.רוב מגרסות הנייר המשרדיות מתקרבות לשלמות בגריסת נייר בצורה שמונעת כל ניסיון לשחזר את המסמך. לאחר שהמסמך נגרס, הסיכון שמישהו יצליח להרכיב אותו מחדש מצטמצם לכמעט אפס. המגוון הגדול של דגמי מגרסות הנייר מאפשרים בחירה גם בתחום המגרסות המשרדיות, מהבסיסיות למתקדמות ביותר.

רוב מגרסות הנייר המיועדות לשימוש משרדי יכולות בקלות רבה להתאים למשרד שלכם ודורשות תחזוקה מועטה ופשוטה. התחזוקה דורשת רק שימון תקופתי וניקיון להבי החיתוך באופן קבוע. המגרסה המשרדית קומפקטית ותופסת מקום מועט בלבד.

לפני שאתם קונים, נסו לחשוב כיצד יעשה שימוש במגרסה המשרדית. אילו סוגי מסמכים תגרסו? האם מדובר בעיקר במסמכי נייר כלליים או האם מדובר במידע רגיש? קבלות על רכישה באשראי, מספרי תעודת זהות, מסמכים פיננסיים וסודות מקצועיים מכילים כולם מידע העשוי להיות גורלי אם ייפול לידיים הלא נכונות. ככל שהרגישות גדלה, כך צריכה המגרסה לגרוס את הנייר לפיסות קטנות יותר.

גריסה לרצועות לעומת גריסה שתי וערב

"מגרסות הרצועה ומגרסות השתי וערב משמשות למטרות שונות"

ניתן לחלק את מגרסות הנייר לשתי קבוצות כלליות על פי אופן הגריסה; דגמים הגורסים לרצועות ודגמים הקורסים בתבנית שתי וערב. מגרסת רצועות מייצרת רצועות ארוכות, כאשר רוחב של 30 מילימטרים ו- 60 מילימטרים הן הנפוצות ביותר. למגרסות שתי וערב גלילי חיתוך מיוחדים המאפשרים פעולת חיתוך כפולההמייצרת חלקיקים בעלי אורך ורוחב קבועים. את קבוצת מגרסות השתי וערב ניתן לחלק שוב לכאלו המציעות אבטחה גבוהה וכאלו המציעות אבטחה מסחרית. מגרסה המציעה אבטחה גבוהה היא כזו העומדת התקן המחמיר של משרד ההגנה האמריקאי להשמדת מסמכים בעלי סיווג גבוה.

לכל סוג מגרסה יש יתרונות ברורים. הבנה מעמיקה תסייע לכם להחליט איזו מגרסה מתאימה ביותר לצרכים שלכם. תוכלו למצוא מידע נוסף כיצד למצוא מגרסה בהמשך.

השקעה במגרסת נייר שתי וערב.

מגרסת שתי וערב הינה השקעה טובה באבטחה שלכם.

מגרסת שתי וערב הנה השקעה טובה באבטחה שלכם. לכל אדם שיש לו מספר תעודת זהות כדאי לשקול להשקיע במגרסה המציעה אבטחה טובה. אף שרבים חושבים שהזהות שלהם מוגנת, מה שאנשים רבים לא מבינים הוא שעל פי נתוני לשכת המסחר הפדרלית בארצות הברית, עד תשעה מיליון בני אדם בארצות הברית לבדה נופלים קרבן לגניבת זהות מדי שנה. מדובר בבעיה עצומה. אחת הדרכים לשמור על המידע האישי שלכם בטוח היא להשקיע במגרסת נייר.

השלב הראשון בבחירת מגרסה הוא להבין כיצד הן פועלות. מגרסת שתי וערב תספק לכם הגנה טובה יותר היות והיא חותכת את הנייר גם לרוחב וגם לאורך לפסולת דמויית קונפטי. דבר זה גם מאפשר למיכל איסוף הפסולת להכיל יותר מסמכים. כולנו יודעים כמה קטנות פיסות הקונפטי, כך שהסיכוי שמישהו יוכל למצוא ולהרכיב מחדש פיסות זעירות אלו למסמך שלם אינו סביר. מכאן שהשקעה במגרסת שתי וערב הנה הימור בטוח והשקעה טובה להשמדת מסמכים המכילים את הפרטים הרגישים שלכם.

כאשר את מבינים כיצד מגרסת השתי וערב פועלת, אתם מוכנים לרכוש אותה. אתר אינטרנט נהדר בו תוכלו להסתכל על היצרניות השונות ולהשוות בין מחירי מגרסות השתי וערב הוא Delatime. כאןניתן לא רק להשוות מחירים אלא גם למצוא קישורים לאתרי חנויות המוכרות את הדגמים הללו. כמו כן תמצאו באתר ביקורות של צרכנים היכולות לעזור לכם מאד בהחלטה על המוצר העונה לצרכים שלכם בצורה מיטבית.

השקעה במגרסת שתי וערב לגריסת נייר עשויה להיות משימה מאתגרת. המגוון העצום של היצרניות המשווקות מגרסות מסוג זה עשוי להיות מעט עשיר מדי.עם זאת, תוך הקפדה על צרכנות נבונה, תוכלו לבחור את מגרסת הנייר הטובה ביותר לצרכים שלכם. צריך רק להשקיע מעט זמן בסדר היום העמוס שלכם לביקור בקניון הקרוב לאזור מגוריכם או במחקר מקוון.

מגרסת נייר תמלא את כל צרכי גריסת הנייר שלכם!

"הדרך המקורית לשמור על הפרטיות שלכם, השימוש במגרסת נייר"

מגרסות נייר מיוצרות בעיצוב פשוט וכן בעיצוב יוקרתי לשם אבטחת מידע טובה ומסוגלות להעניק לך שנים רבות של גריסה משרדית איכותית.

מגרסות נייר כוללות את סוגי המגרסות הבאים ועליכם להכיר את כל הסוגים בטרם תחליטו לרכוש אחת לבית או למשרד.

מגרסות שולחניות

דגמים קומפקטיים וחזקים אלו אינם גדולים בהרבה מסלי אשפה ומיועדים להיות מוצבים לצד השולחן בסביבת העבודה. הם מאפשרים השמדה מיידית של ניירת אישית, הודעות טלפון ותכתובת שהצטברו במהלך היום. דגמים אלו מתאימים לשימושם של אנשי מקצוע עסוקים או במשרדים ביתיים קטנים.

מגרסות משרדיות

המגרסות המשרדיות בנויות על פי אמות המידה הקפדניות ביותר של ידידות למשתמש, בטיחות ואמינות ובמגוון גדול של דגמים. הן כוללות מגוון גדול של גדלי גריסה, הפעלה ידנית או אוטומטית ומגוון גדלי גליונות. לא משנה מה השימוש המיועד או מידת האבטחה הדרושה, מגרסות הנייר מסוגלות להתמודד עם המידע החשוב והסודי של העסק שלכם.

מגרסות מסחריות

מכשירים אלו, בעלי ההספק הגבוה, בנויים להתמודדות עם כמויות גדולות של נייר באתר מרכזי אחד ומסוגלים לענות על צרכים ארגוניים גדולים. הם חזקים מספיק בכדי לגרוס כמעט כל דבר ובכלל זה תיקיות שלמות, ערמות של דפי פלט, קרטון, קלטות, סרטים, תקליטורים ומדיה מגנטית אחרת.

מגרסות הנייר יעניקו לך את תחושת הביטחון שכה חסרה לך!

"מגרסת הנייר מאפשרת גריסה איכותית של כל סוגי הנייר"

מגרסות הנייר מספקות בטיחות בבית, במשרד ובחברות בעלות סיווג גבוה בצורה הטובה ביותר.

את רוב המגרסות ניתן לרכוש דרך האינטרנט ומרבית החברות מספקות שירותים אינטרנטיים לכל הדגמים וסוגי המגרסות המתפרסמים באתר שלהן. הזמנה באמצעות האינטרנט היא, אם כן, מטלה פשוטה ונוחה.

החברות מציעות אחריות לאמינות ולאיכות הביצועים ללא פשרות. קיים מגוון גדול של דגמים שניתן לבחור מהם, דבר שמאפשר התאמת הדגם לשימוש ספציפי.

ישנן מגרסות נייר המאפשרות גריסה קטנה במיוחד וגריסת תקליטורים ותקליטורי די.וי.די העונות על צרכי לקוחות רבים.

מגרסות הנייר מגיעות בסוגים ובגדלים הבאים:

·         מגרסות לשימוש אישי – גריסה לרצועות וגריסת שתי וערב

·         מגרסות משרדיות – גריסה לרצועות, גריסת שתי וערב

·         מגרסות מחלקתיות - גריסה לרצועות, גריסת שתי וערב

·         מגרסות לסיווג גבוה – גריסת מיקרו.

תחזוקת מגרסת הנייר הנה מטלה פשוטה ונוחה גם כן. ניתן לבצע תחזוקה שוטפת במגרסה קטנה בעצמכם באמצעות שימונה ושמירה על נקיונה. עם זאת, מכשירים גדולים יותר זקוקים לתחזוקה של שירות טכני העומד לרשותכם בכל עת שתזדקקו לו.

כעת תוכלו לשמור ל המידע שלכם בטוח ומוגן באמצעות גריסת הניירת שלכם בהתאם לסוג המידע שהיא מכילה.

בחירת מגרסת הנייר הטובה ביותר.

כמה עצות טובות בבחירת המגרסה המתאימה לכם ביותר.

לאחר סקירה זריזה של ההיצע המגוון של מגרסות הנייר המשווקת כיום, עולה השאלה "איזו מגרסת נייר היא הטובה ביותר?". התשובה לשאלה זו דומה לתשובה על כל השאלות "המצויינות" והיא שלא קיימת תשובה טובה אחת. התשובה תלויה בצרכים האישיים שלכם, בדרישות שלכם, בשימוש המיועד ובתקציב שלכם.

מה יש לקחת בחשבון לפני שמקבלים החלטה נבונה?

ראשית, עליכם לסקור בזהירות את הצרכים שלכם ולהחליט מה רמת הגריסה הדרושה לכם. את כל המסמכים הגרוסים ניתן לשחזר אם משקיעים בכך מספיק שעות עבודה. השאלה העולה מכך היא כמה שעות עבודה אכן זמינות. מגרסות הנייר הטובות ביותר בשוק אינן בהכרח אלו שקל לתפעל אלא אלו שנועדו להפוך אתכם למטרה קשה לפיצוח.

את מגרסות הנייר ניתן לחלק לשתי קבוצות – גריסות רצועה וגריסות שתי וערב. מגרסות בעלות גריסת רצועה זולות בהרבה ונוחות יותר לתפעול. עם זאת, הן תופסות יותר מקום. מצד שני, מגרסות שתי וערב הן הטובות ביותר שניתן להשיג, אף שהם יקרות באופן משמעותי. הן דורשות תחזוקה שוטפת אך מגרסות השתי וערב עומדות באמות המידה הנוקשות ביותר של אבטחת מידע ויאבטחו היטב כל מידע שתחליטו לגרוס.

העניין השני שעליכם להביא בחשבון הוא ההספק. הכוונה בכך היא שעליכם להעריך מה מספר הגליונות שברצונכם להשמיד מדי יום. בנוסף, מה מספר הגליונות שתרצו להשמיד בכל הפעלה וכמה פסולת צריכה המגרסה להכיל בטרם תפונה. גורמים אלו יסייעו לכם להחליט אם אתם זקוקים למגרסה לשימוש אישי או למגרסה מסחרית. מגרסה לשימוש אישי מסוגלת להתמודד עם 100-150 גליונות ליום וחמש גליונות בכל הפעלה. מגרסות אלו זקוקות לשקית אשפה בגודל סטנדרטי לפח אשפה ביתי.

יכולות מסויימות נוספות הנן דבר נוסף שיש להביא בחשבון. ישנן בשוק מגרסות שניתן למקם מעל לפחי אשפה רגילים בעוד שדגמים אחרים מגיעים עם פחי אשפה מובנים. האחרונים יקרים יותר אך בהחלט קלים יותר לתפעול וריקון. מגרסות הנייר הטובות ביותר הן אלו המסוגלות לגרוס לא רק ניירת – מגרסות אלו מסוגלות להשמיד תקליטורים, תקליטורי די.וי.די, מדיה מגנטית, כרטיסי אשראי ואף סיכות שדכן.

אם תחליטו כי הצרכים שלכם מהמגרסה מסתכמים באבטחה אישית והגנה מפני גניבת זהות, תוכלו לבחור במגרסה זולה ואמינה. מצד שני, באם השימוש המתוכנן כולל שמירה על סודות מקצועיים ומידע עסקי, קיים מגוון גדול של מגרסות מהן תוכלו לבחור.

לא ניתן עוד להתעלם ממגרסות הנייר!

כיום, כאשר מיליוני אנשים מסביב לעולם נופלים קרבן לגניבת זהות מדי שנה בשנה, חשוב מאד שכל אחד מאיתנו יעשה שימוש במכשירים לאבטחה עצמית. האנשים המודעים לכך משקיעים בתוכנות מורכבות לשמירה על זהויותיהם. אך האם ידעתם כי חלק גדול מגניבות הזהות נעשות באמצעות שיטות לא מקוונות?

חיפוש בפחי אשפה הוא אחד השיטות המסורתיות להשגת הזהות שלכם והשימוש בה לרעה. דבר זה מתרחש כאשר גנבי זהות סורקים פחי אשפה ומחפשים פריטי דואר שהושלכו בחוסר אחריות ואז משתמשים באלו למימוש מזימותיהם.הם עשויים למצוא חשבונית אשראי שתאפשר להם לגלות את מספר כרטיס האשראי של הקרבן.

ניתן לנצל זאת בקלות לביצוע רכישות מקוונות או להשגת אשראי. אפילו החשבונות הביתיים שלכם שהושלכו לתיבת הדואר עשויים לחשוף מידע רגיש. די בשם, כתובת ומספר טלפון בכדי לאפשר לגנבים לגנוב את זהותכם, היות וחברות האשראי מסתפקות במספר הטלפון שלכם כהוכחת זהותכם.

גם ההצעות הנפוצות לפתיחת חשבון אשראי עשויות להעמיד אתכם בסכנה חמורה אם יפלו לידיים הלא נכונות. הצעות כאלו מחברות האשראי, באם יושלכו בחוסר אחריות, עשויות לשמש את המחפשים בפחי האשפה שלכם להגיש בקשה לכרטיס אשראי על שמכם. חשבו על כך – הם יעשו שימוש בכרטיס האשראי והחשבונות יגיעו למפתן דלתכם, אז תצטרכו אתם לשלם אותם.

זו בדיוק הסיבה שבגללה עליכם להיות זהירים מאד עם הדואר שלכם. הרשויות מסכימות כי ניתן לצמצם את גניבת הזהויות ברחבי העולם במחצית אם אנשים ינהגו בזהירות רבה יותר בדואר הפיסי שלהם.

אחד הדברים החשובים ביותר בעניין זה הוא להשמיד את דברי הדואר שלכם כאשר אין לכם עוד שימוש בהם. או שתתייקו אותם בארון נעול או במקום אחר, או שפשוט תפטרו מהם. אך עליכם להזהר בעת שאתם נפטרים מדברי דואר. הדרך הטובה ביותר היא להשקיע במגרסת נייר שתבטיח שלא ניתן יהיה לעולם לעשות שימוש במסמך. מגרסות נייר, כפי שניתן להבין משמן, גורסות את המסמך לחלקיקים קטנים כך שהמידע הכתוב בו אינו ניתן עוד לקריאה. ישנם שני סוגים של מגרסות נייר.

גריסה לרצועות או גריסה ישרה – אלו חותכות את הנייר לרצועות דקות. הבעיה כאן היא שחלק מהמידע ניתן עדיין לקריאה וניתן לחבר את החלקים כך שניתן יהיה להבין את המסמך.

גריסת שתי וערב – מגרסות אלו חותכות את המסמך לרוחב ולאורך כך שהמסמך נחתך לריבועים קטנים וחיבורם בחזרה למסמך שלם אינו אפשרי בשום צורה.מגרסות שתי וערב עולות יותר, אך גם מספקות אבטחה טובה יותר. מגרסות לגריסת יהלום נחשבות לטובות ביותר. הכלל שיש לזכור בנוגע למגרסות הוא שככל שהגריסה צפופה יותר, כך היא טובה יותר.

בבואכם לרכוש מגרסת נייר, עליכם לשקול מה בכוונתכם לגרוס. מגרסות לשימוש ביתי אינן מסוגלות לגרוס יותר מ- 150 גליונות ביום. אם אתם זקוקים למגרסה לעסק שלכם, עליכם למצוא מגרסה עמידה יותר.

כיום מגרסות נייר הן צורך חשוב שלא ניתן להתחמק ממנו, היות ויש אנשים העושים שימוש בדואר ובמסמכים אחרים שלכם בכדי לעקוב אחריכם. זו תחושה בהחלט לא נוחה לדעת כי חשבוניות כרטיסי האשראי וחשבון הטלפון הנייד שלכם שוכבים היכן שהוא ללא ידיעתכם. הדבר הטוב ביותר הוא לרכוש מגרסת נייר ולהשמיד את המסמכים הללו כאשר אין לכם עוד צורך בהם.

גריסת מסמכים: "השמדת" הדברים "החשובים" לכם מכל

מה משותף לתעשיות הבאות?

·         אכיפת חוק

·         פירמות משפטיות

·         ממשל

·         בנקאות

·         ביטוח בריאות

·         שירותים פיננסיים (ברוקרים)

·         בידור

·         טכנולוגיה

·         תעשייה וייצור

התשובה היא שכל התעשיות שמנינו לעיל רואות במידע פן חשוב מאד של פעילותן. הן רגישות למידע – יש להן צורך להבטיח כי מידע חשוב ורגיש יאובטח ויישמר בכל רגע נתון.

אילו נתונים ניתן להחשיב לרגישים? כמה מהם מפורטים להלן:

·         פרטי משכורות.

·         דו"חות חשבון (הצהרות פיננסיות כדוגמת גליונות מאזנים וכו').

·         קבלות

·         מסמכים בנקאיים

·         מסמכי ביטוח לאומי

·         תכתובת עסקית

·         פרטי לקוחות

·         מסמכים אישיים

·         דפי פלט מחשב

·         תקליטורי מחשב וקלטות

מדוע יש צורך להגן על מידע זה?

ענפי התעשייה השונים מצויים בסכנה מתמדת שמידע רגיש זה "יפול לידיים הלא נכונות" – אנשים שבכוונתם לגרום לנזק, כגון עובד ממורמר או חברות מתחרות, דבר העשוי לגרור את ההשלכות הבאות:

·         פרסום שלילי

·         השפלה

·         אבדן סגל או עובדים חיוניים (ככל הנראה לטובת מתחרים)

·         אבדן לקוחות

·         אבדן עבודה או פשיטת רגל

·         אפשרות לאישום פלילי

זו הסיבה שבגללה כל תעשייה רגישה למידע זקוקה לאחסון וניהול מידע ואבטחתו. עם זאת, בחירה בנתיב פעולה זה מצריכה שטח אחסון נרחב (חשבו על כל השנים בהן הצטברו מסמכים ומדיה מגנטית); דבר זה גם יקר מאד.בנוסף, בסוף יגיע הזמן בו החברה תצטרך לטהר את המסמכים העתיקים. אך מסמכים מיושנים אלו יהיו עדיין רגישים והשלכת מסמכים מסווגים לסל האשפה אינה עונה על הצרכים – עדיין ניתן לאספם ולברור בהם, המידע עדיין יהיה זמין לכל המעוניין.

קיים צורך אמיתי בהשלכה מאובטחת של חומרים רגישים ופתרון יעיל לפן חיוני זה של כל תעשייה ניתן למצוא במגרסת הנייר.

גריסת ניירות היא דרך בטוחה ובטיחותית להפטר ממסמכים וחומרים מוגבלים.גריסת מסמכים משמידה תיקיות וארכיונים רגישים והופכת אותם לחלקיקים שאינם ניתנים עוד לזיהוי; ובכך מוודאים כי הפרטיות נשמרת.

תהליך גריסת הנייר גמיש מעין כמוהו וניתן להתאימו לצרכים הפרטניים של כל תעשייה ותעשייה המעוניינת להשמיד את מסמכיה הרגישים. בהתחשב בצרכיה היחודיים, חברה יכולה לבחור להשתמש במגרסות נייר בבעלותה או לעשות שימוש במיקור חוץ של שירותי גריסה, המסוגלים לגרוס את המסמכים במקום או באתר ייעודי.

גריסה במקום מאפשרת לעסקים לצפות בתהליך הגריסה של מסמכיהם באתר עצמו, ממש על מפתן דלתם. השימוש בכלי רכב הנושאים מגרסות ניידות מתאים במיוחד לאלו שאינם רוצים שהמסמכים יעזבו את המקום בשלמותם.

באתר גריסה ייעודי, שירות הגריסה אוסף את הניירת ממיכלים מאובטחים ואוגר אותם באתרים המוגנים באמצעות מצלמות אבטחה, שם הם מושמדים והופכים לחלקיקי נייר. מלבד השימוש במצלמות אבטחה, חברות רבות שולחות נציגים בכדי לפקח עלתהליך גריסת המסמכים באופן אישי.

מרגע שהמסמכים המסווגים הושמדו על פי הנהלים, החברה המעניקה שירותי גריסה תספק ללקוחותיה "אישור השמדה" בו יצוינו התאריך והשעה וכן רשימה של המסמכים שהושמדו. אישור זה אינו מהווה רק הוכחה כי המסמכים אכן הושמדו כהלכה; הוא גם מספק ללקוח את הנתונים הדרושים לו לשם מעקב לוגיסטי ובקרה.

ניתן למנות יתרונות רבים לשימוש בשירותיה של חברה חיצונית לגריסת מסמכים:

חברה לאספקת שירותי גריסה מאפשרת לעסק לחסוך אלפי דולרים על ידי כך שאינו נדרש לרכוש ציוד לגריסת מסמכים ואינו צריך לדאוג בגין אבדן ערכו של הציוד ועלויות התחזוקה השוטפת.

שירותי גריסת המסמכים גם מאפשרים לעסק לחסוך משכורות. עובדים לא ייאלצו לבזבז שעות בגריסת מסמכים ועל כן יוכלו להשקיע את הזמן במילוי חובותיהם האחרים בעבודה.

חברה לגריסת מסמכים גם שומרת על הסביבה באמצעות מחזור. מחזור הוא השלב הסופי כמעט בכל תהליך גריסת מסמכים. החומר הגרוס נאסף ובאמצעות אריזה או הפיכה לעיסה, יכול לשמש לייצור מוצרים חדשים כגון אריזות ודפי מדפסת.

לא ניתן להכחיש כי שמירה על האינטרסים של החברה נותרה שלב קריטי לכל עסק, במיוחד בעידן המידע ובאמצעות גריסת המסמכים איננו רק שומרים על המידע הרגיש לעסק, אלא גם עוזרים לסביבה – מצב בו כולם מרוויחים.


 

 

תחזוקת מגרסת הנייר.

מומלץ לערוך תחזוקה שוטפת במגרסת הנייר

הידעת כי מגרסות נייר זקוקות לשימון בשמן סיכה?

שמן הסיכה עוזר לסכך את המגרסה ובכך מאריך את חייה ומאפשר לה לפעול בצורה חלקה ושקטה.

השימוש:

·         שימוש רגיל – יש לשמן פעם או פעמיים בחודש

·         שימוש רב – יש לשמן כל כמה שעות.

יש לשמן את המגרסה לפחות בכל פעם שאתם מרוקנים את שקית הפסולת.

מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת של מגרסת הנייר בכדי להבטיח פעולה טובה של המכשיר. מגרסות נייר הן מכונות אלקטרומכניות המשמשות להשמדת מסמכי נייר. למגרסות נייר אורך חיים של מספר שנים. תחזוקה מתאימה תסייע לכם להשיג יעילות מירבית לצד אורך חיים מירבי.

על תחזוקת מגרסת הנייר להיות נוהג קבוע. נוהל התחזוקה חייב להיות מבוצע בהתאם להוראות המפרטות במדריך למשתמש. תחזוקה שוטפת כוללת גם את ניתוק המכשיר מרשת החשמל, נקיונו, שימון כל החלקים, הסרת אבק, בדיקת תנועת הלהבים, בדיקת הרכיבים החשמליים, סינכרון והחלפת רכיבים פגומים במקרה הצורך. תהליך זה נועד להבטיח יעילות מירבית ולצמצם הפרעות כגון רעשים, עיכובים וכו'.

את תחזוקתן של מגרסות הנייר יש לבצע אך ורק באמצעות הכלים והשמנים המפורטים במדריך למשתמש. שמנים הם חומרי סיכה המאפשרים את פעילותם החלקה של החלקים השונים. הם גם מקלים על פינוי חלקיקי נייר מהלהבים. תדירות השימון תקבע בהתאם להספק ונפח הגריסה. השימון יכול להתבצע באופן ידני באמצעות תרסיס או באמצעות מתקן מובנה בגוף המגרסה. השימון יסייע למגרסה לפעול בצורה חלקה ומהירה יותר וימנע הצטברות של חלקיקים בין החלקים השונים. הוא גם עוזר בשמירה על החלקים החשמליים השונים כון המנוע, ההילוכים והצירים משחיקה ומאמץ מיותר.

תהליך התחזוקה משתנה מדגם לדגם. דרישות התחזוקה של מגרסות שתי וערב גבוהות יותר משל מגרסות רצועות. ישנם דגמים הדורשים כי תשומת לב מיוחדת תנתן לחלקים מסויימים. ראש החיתוך של המכשיר זקוק לניקיון לעתים קרובות במגרסות שתי וערב בכדי למנוע הצטברות של חלקיקי נייר וסיכות שדכן העשויים לפגוע במערכת.שקי הפסולת צריכים להיות בגודל הנכון ויש להחליפם לעתים קרובות. על ארונות האחסון להיות נקיים ומסודרים.

השימוש בשמן סיכה לשיפור ביצועי המגרסה והארכת משך חיי המגרסה.

בדיוק כשם שלא תעלו בדעתכם (או לפחות כפי שלא כדאי שתעלו בדעתכם) לנסוע במכוניתכם 30,000 קילומטרים מבלי להחליף שמן, כך אין להעלות על הדעת כי תפעילו מגרסת נייר מבלי לספק לה את השמן לו היא זקוקה.בכדי לשמור על יכולת העבודה של גלילי החיתוך וראש החיתוך, כל מגרסה זקוקה לשימון באופן קבוע.אנשים רבים אינם מבינים כי מדובר בהכרח ולכן אינם משמנים את המגרסות שלהם.עם זאת, אנשים אלו ככל הנראה אינם מבינים כי המגרסות שלהם אינן פועלות בצורה מיטבית וככל הנראה יצטרכו להחליפן בקרוב אם לא יתחילו לשמן אותן.

בכל פעם שאתם גורסים דף נייר במגרסה שלכם, היא יוצרת כמות קטנה של אבקת נייר. עם הזמן, אבק זה מצטבר על ראש החיתוך וגלילי החיתוך של המגרסה שלכם ומקשה עליה מאד. באם מתעלמים מהבעיה, המגרסה שלכם עשויה לעבוד קשה יותר ויותר בכדי לגרוס כמות קטנה והולכת של נייר.תופעה זו גורמת לתסכול מצדו של המשתמשובאם לא תבוא על פתרונה, עשויה לגרום בסופו של דבר להרס מנוע המגרסה. עם זאת, שימון תדיר של המגרסה יפתור בעיה זו בקלות.

החדשות הטובות הן ששמן הסיכה זול למדי וקל מאד להשתמש בו. למעשה, אין כל צורך לפרק את המגרסה בכדי לשמן אותה. פשוט קחו את בקבוקון השמן והזליפו מספר טיפות על דף נייר. את הדף המשומן הזינו לתוך המגרסה. כאשר המגרסה גורסת את הנייר מצופה השמן, להבי המגרסה מתכסים שמן ותופעת הצטברות אבקת הנייר נעלמת. המגרסה שלכם תשוב לפעול בצורה מיטבית והמנוע לא יצטרך להתאמץ יתר על המידה בכדי לגרוס את המסמכים שלכם.

במגרסות שתי וערב או מגרסות קונפטי מומלץ כי תשמנו לאחר כל חצי שעה של גריסה. מגרסות רצועות ניתן לשמן לאחר כל שעה של גריסה. חשוב גם להקפיד על שימוש בשמן סינטטי, יעודי ולא-דליק שנועד למגרסות נייר כגון GBC Shredmaster ו-  MBM Destroyit. שמני סיכה אלו יוצרו במיוחד בעבור מגרסות נייר ויעזרו לשפר את ביצועי המגרסה שלכם ולהאריך את חייה.

אם תזכרו לשמן את המגרסה שלכם באופן קובע ותזהרו שלא להזין לתוכה דברים שלא נועדו להגרס, תמצאו כי מרבית המגרסות ישרתו אתכם שנים רבות ואף עשורים. שימון שמח וגריסה מאושרת...

שאלות נפוצות בנוגע למגרסות.

שאלות כלליות!!!

מגרסות נייר הנן מכונות שנועדו להשמיד מסמכים כגון קבלות, הצהרות בנקאיות ומסמכים רגישים אחרים.

1.      מה עוד יכולה מגרסת נייר להשמיד מלבד קבלות וניירות?

מגרסות מסוגלות להשמיד גם אריזות קרטון, קלטות בעלות סרטי פחמן, תיקיות, בקבוקי פלסטיק, תקליטורים, פחיות אלומיניום, מחסניות דיו ועוד.

2.      מהם הסוגים השונים של מגרסות נייר?

מגרסות לשימוש אישי, מגרסות לשימוש משרדי כללי, מגרסות מסחריות, מגרסות תעשייתיות, מגרסות מולטימדיה ומגרסות קרטון הנן סוגים שונים של מגרסות.

3.      מהם שתי הקונפיגורציות הסטנדרטיות של מגרסות הנייר?

גריסה לרצועות וגריסת שתי וערב הנן שתי הקונפיגורציות הסטנדרטיות של מגרסות.

4.      מה ההבדל בין גריסת רצועות לגריסת שתי וערב?

דגמי גריסת רצועות חותכים את המסמכים לאורך בלבד בעוד דגמי גריסת שתי וערב חותכים את המסמכים לרוחב ולאורך גם יחד. מגרסות המסוג הראשון פחות יקרות ודורשות פחות תחזוקה. מגרסות שתי וערב מציעות אבטחה טובה יותר ומקטינות את נפח הפסולת.

5.      למה הכוונה בהספק?

הספק הנייר פירושו כמה גליונות מסוגלת המגרסה להשמיד בו זמנית. הספק זה משתנה מדגם לדגם. מגרסות תעשייתיות מסוגלות להשמיד כמויות גדולות של נייר, עד 2000 גליונות בו זמנית.

6.      מהם הצרכים העיקריים של המגרסה?

הצרכים המרכזיים של המגרסה הם שמן סיכה ושקיות אשפה.

7.      איזו תחזוקה נדרשת למגרסה?

תהליך התחזוקה שונה מדגם לדגם. תהליך התחזוקה הרגיל כולל ניקוי אבק, בדיקת החלקים החשמליים, סנכרון וכו'. כמו כן יש צורך בשימון תקופתי, היות ושמן הסיכה עוזר לשמור על פעילות חלקה ושקטה של המגרסה.

8.      מנה כמה שמות של יצרני מגרסות נייר מובילים.

יצרנים מובילים של מגרסות נייר הם Destroyit, Formax, GBC, Fellowes, Dahle, Intimus, Kobra ו- Olympia.

 


נכתב כשרות ויעוץ ללקוח חברת אורגניקס תשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה ונושא בתחומנו .
בברכה
אלינור בן חמו
מנהלת שיווק ומכירה
1599-597-779
050-4332232
www.ar-go.net

עוד מכותב זה
עוד מאמרים מכותב זה
צרכנות כללי
תהליך הלמינציה למעשה שומר לנו על אורך חיי האובייקט שבחרנו לניילון ,אידיאלי למסמכים תמונות ,תפריטים ,כרטיסי ביקור ועוד .
צרכנות כללי
מדוע בכלל צריך מגרסת נייר ואיזה תועלת יש לנו מכך ? הפרטיות שלנו נפגעת כאשר מסמכים רגישים נזרקים, ומבלי לשים לב מגיעים לידיים הלא נכונות עד...
מגרסות נייר
חשבתם שראיתם הכול ??? קיימים סוגים שונים של מגרסות נייר ממכאניות ידניות ועד אלקטרוניות בעלות חיישנים הקוראים את הנייר .המגרסה הפכה עם...
חוקים וחוזים
אל תשליכו לפח האשפה שום מסמך קבלה או נייר עם פרטיכםהאישיים . את הזבל תזרקו לזבל אבל את המסמכים והחשבונות, תגרסו במגרסת נייר(חובה בכל...
מגרסות נייר
אין להעריך את חיי המגרסה שלכם ואיך תחסכו הרבה זמן ומאמץ בטיפול
עוד בנושא
מאמרים קשורים
רוחניות + ומיסטיקה
  אם מברכיו שהחיינו על מצוה פעם ראשונה הי. והנה במנחות ע״ה ע״ב דתניא היה עומד ומקריב מנחות בירושלים אומר ברוך שהחיינו וקיימנו, ופרש״י...
רוחניות + ומיסטיקה
  סימן ג׳ ברכת שהחיינו על משקפיים בס״ד, אדר תשע״ז. אורך ימים ושנות חיים למע״ב ידידי הרה״ג מזכה הרבים רבי גמליאל הכהן רבינוביץ שליט״א,...
רוחניות + ומיסטיקה
י. ׳לחם עוני׳ ־ ׳מצה על שם שנגאלו׳ כל זה האמור שייך במסוים לעניינא דיציאת מצרים. שכתב המהר״ל על מצה, דיש להקשות דהרי נקראת המצה ׳לחם...
רוחניות + ומיסטיקה
היהודי שוויתר על כל רכושו כדי שיוכל ללמוד ולהבין את התורה הקדושה סיפור זה קרה כאשר הבעל שם טוב הקדוש זיע״א היה נסתר וטרם נתגלה בכל...
רוחניות + ומיסטיקה
הגאון רבי חויתה הכהן זיע״א מקשה על הפסוק בתחילת הפרשה, את הברכה אשר תשמעו (דברים יא, כז), כל "את" בא לרבות (פסחים כב ע״ב), ולכאורה מה בא...
מאמרים אחרונים
מאמרים אחרונים
ביטוח חיים
  מחפשים בנות למטרות של הנאה? הצטרפו לחדרי הצ'אט המיוחדים שלנו. שם תמצאו את הבחורה הנכונה. שיחות סקס שיחות סקס? לא רק לאנשים חרמנים חסרי...
דרושים, משרות, קבלה לעבודה
רוצים לבנות על עבודה מהבית ולסדר לעצמכם עתיד? אחד הדברים שאתם חייבים לדעת ולעשות, לא רק בשם ההיגיון והביטחון הכלכלי שלכם לעתיד אלא אפילו...
על אימון אישי
  דרושים לעבודה קלה מהבית בהקלדה, כתיבה, הזנת נתונים, לפרטים אפשר לשלוח לי הודעה בוואצפ 054-5699972 מאיה העבודה מתאימה לכל מי שמחפש הכנסה...
לימודים כללי
לא פעם עולה השאלה האם לימודי משפטים שווים את ההשקעה, אחרי הכל אנו עדים לכמות לא מבוטלת של עורכי דין במדינת ישראל בכל תחום, בין אם מדובר על...
רוחניות + ומיסטיקה
אם החיים הם משחק, אלה הם הכללים. המשפט הזה שקראתי פעם, מאוד הרשים אותי. ואכן לפי התורות הרוחניות, החיים שלנו הם אשליה, כמו שקוהלת אמר, הבל...
 

risom

התחברות לאתר


התחבר באמצעות:

פרסום בגוגל אדוורדס
מדריך לפרסום בגוגל אדוורדס
www.cir.co.il
מתנות לראש השנה
JOY& אתר מתנות

STU2

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים