רוצה להתגרש אבל האישה לא מסכימה – דרכי פעולה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
בית משפחה וריהוט - כלבים
השיעור נכתב על ידי : כרמית טיטו   
שני, 18 אוקטובר 2010 15:40

 

יש פיתרונות! אם אתה רוצה להתגרש אך אשתך אינה מעוניינת בגירושין, ישנן דרכי פעולה שהנך יכול לנקוט בהן. איך מתגרשים מבת זוג מתנגדת? קרא את המאמר ותגלה


ידוע לכל כי מוסד הנישואין כיום, אינו מה שהיה הוא בעבר. בימינו, זוגות נשואים מתגרשים בכל גיל ובכל שלב, כאשר ניתן לראות גם זוגות מבוגרים מאוד, אשר מחליטים להיפרד זה מזו ולמצוא את אושרם במקום אחר. 

הרצון להתגרש יכול לנבוע מסיבות שונות כאשר לעיתים הוא מגיע משני הצדדים המעוניינים להיפרד ולעיתים רק מצד אחד אשר רוצה להתגרש.

אם אתה רוצה להתגרש והאישה לא מסכימה, מהן דרכי הפעולה שעלייך לנקוט בכדי לקבל את הגט במהירות האפשרית? איך מתגרשים כאשר הרצון להתגרש הוא חד צדדי? 

ראשית, חשוב מאוד שלא לפעול ללא קבלת יעוץ משפטי. לא ניתן להגזים בחשיבותו של הייעוץ המשפטי בהליך הגירושין ובשום אופן, אין  להחליט החלטות חשובות, מבלי להתייעץ לפני כן עם עורך דין. בהמשך הדברים, נסביר כיצד יש לבחור נכון עורך דין לגירושין.

לאחר שקיבלת יעוץ משפטי ואתה יודע את זכויותייך וחובותייך, כדאי לנסות ולשכנע את אשתך, לקבל ייעוץ גירושין. מטרתו של ייעוץ זה הוא להרגיע את הרוחות הסוערות בין בני הזוג, כך שניתן יהיה, בסופו של יום, לדבר בצורה רגועה ושקולה על הסדר משפטי מוסכם. כיצד מתנהל יעוץ גירושין וכיצד הוא יכול לשרת אותך – מיד  נבהיר.

הצעד השלישי הוא לנסות ולהגיע להסדר גירושין מוסכם. מומלץ מאוד לעשות זאת באמצעות עורך דין, בפרט כאשר אתה רוצה להתגרש אך אשתך מסרבת. איך מתגרשים בצורה טובה? חותמים על הסדר גירושין.

רוצה להתגרש? יעוץ גירושין זו הדרך
אם אתה רוצה להתגרש אך אשתך מתנגדת, עליך להבין כי מצבה הרגשי קשה מאוד ומשכך, לא תוכל לנהל עמה הליך גירושין תקין. כל מעשייה יהיו מונעים מן הפגיעה ומאי רצונה להתגרש. אולם, אם תינתן לבת הזוג הזדמנות לפרוק את רגשותיה הקשים, היא תתאושש וכך גדל הסיכוי כי הליך הגירושין יעבור בשלום וביתר קלות.

כאן נכנס לתמונה יועץ הגירושין. תפקידו הוא להעניק אוזן קשבת לשני בני הזוג בתקופת הגירושין וכמו כן, לרכך את המתח ואת האווירה הקשה שבין בני הזוג, על מנת שאפשר יהיה לנהל משא ומתן לקראת חתימה על הסדר גירושין מוסכם.

אם הנך רוצה להתגרש ואילו בת הזוג לא מעוניינת בפרידה, כדאי לפנות לייעוץ גירושין, במסגרתו, ניתן יהיה לקיים דו שיח אשר הוא בגדר הבלתי אפשרי, ללא עזרתו של צד שלישי.

אם אתה שואל את עצמך איך מתגרשים כשבת הזוג לא רוצה להתגרש, הרי שייעוץ גירושין הוא התשובה.


איך מתגרשים – הסכם גירושין בהסכמה
הליך גירושין יכול להיות הליך ארוך ומייגע אשר עלול להימשך חודשים רבים, תוך התגוששות של בני הזוג בזירה המשפטית. אולם, אין הדבר מוכרח להיות כך. איך מתגרשים אחרת? חותמים על חוזה גירושין בהסכמה.

כריתתו של חוזה גירושין בהסכמה אינו דבר המתרחש בין לילה וגם כאשר שני בני הזוג רוצים להתגרש, מדובר במשימה לא פשוטה. משימה זו הופכת מורכבת עוד יותר, כאשר אחד מבני הזוג רוצה להתגרש ואילו הצד השני, מתנגד.

הכנת הקרקע לקראת משא ומתן להסכם גירושין, יכולה להיעשות אצל יועץ גירושין, כאמור מעלה. יועץ הגירושין מקשיב לבני הזוג, מפשר ביניהם ומאפשר להם להגיע להסכמות קונקרטיות בדבר חלוקת הרכוש, תשלום מזונות, הסדרי ראייה וכולי.

הסדר גירושין טוב ייעשה על ידי עורך דין לדיני משפחה ועליו להיות מצד אחד מקיף מאוד ומצד שני, גמיש דיו כדי שניתן יהיה לשנותו בעתיד, בעת הצורך.

אם כן, איך מתגרשים נכון? פונים לעורך דין ליצירת הסדר גירושין מוסכם.


איך בוחרים עורך דין לגירושין?
תפקידו של הייעוץ המשפטי במסגרת הליכי גירושין הוא קריטי. אין זה משנה אם הפרידה היא חד צדדית או הדדית, על כל אחד מבני הזוג לקבל יעוץ משפטי, על מנת שיידע את חובותיו ואת זכויותיו כלפי הצד השני.

כאמור, יעוץ משפטי הוא חשוב ביותר ולכן אם הנך רוצה להתגרש ובת הזוג מתנגדת, טרם תפתח עמה בדיאלוג מתוח, פנה לעורך דין לקבלת ייעוץ משפטי. רבים תוהים איך מתגרשים בעזרת עורך דין טוב והתשובה פשוטה – צריך לבחור את עורך הדין המתאים.

כיצד בוחרים עורך דין לגירושין?

1. עורך דין לדיני משפחה: ראשית כל, יש לבחור עורך דין המתמחה בדיני משפחה. אלו עורכי דין הבקיאים בהליכי הגירושין, על כל פניהם, לרבות התנהלותו של בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני.

2. דרכי פעולה : עורך דין טוב לגירושין הוא עורך דין אשר יודע היטב לשמור על זכויות הלקוח אך עושה זאת בדרכי פעולה מקצועיות וראויות.

3. רגישות ללקוח : עורכי דין יודעים איך מתגרשים נכון ובין השאר, הם מבינים את הצורך להיות רגישים ללקוחות, אשר מצויים בתקופה לא קלה בחייהם, מבחינה נפשית ומבחינה כלכלית.

אצל רוב בני האדם, ההחלטה להתגרש אינה מתקבלת בן לילה אך כאשר שני בני הזוג החליטו להיפרד, קל יותר לסיים את מערכת הנישואין בצורה מהירה ונעימה. אולם, כאשר אתה רוצה להתגרש ובת הזוג מתנגדת, נדרשת ממך נקיטת יוזמה כמו למשל, לפנות אל יועץ גירושין, בכדי לקדם את ההליך.


בנוסף, ניתן לקבל מידע במאמר רוצה להתגרש ברבנות והיא לא רוצה – מה עושים>>>


עוד מכותב זה
עוד מאמרים מכותב זה
אחר משפטים
במאמר שלפניכם מתוארת תופעת השוכרים שלא מתפנים. מה עושים? למי פונים? מהו חוק פינוי שוכר?
בתים משותפים
חשוב להכיר!! תמה 38 היא תוכנית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה! עבור מי נועדה תוכנית זו, מה מקבלים במסגרת התוכנית ועוד שאלות מעניינות...
בתים משותפים
מהם תפקידם של חוקי ועד בית? האם יש להם קשר כלשהו לפרויקט תמ"א 38? על ועד בית, על חוקי ועד בית ועל הקשר בינם לבין תמ"א 38.
בתים משותפים
אסור לוותר! מנהלים משא ומתן עם הקבלן במסגרת תמ"א 38? אל תוותרו על בניית ממ"ד כחלק מן העסקה. בניית ממ"ד חיונית מאין כמוה. על בניית ממ"ד בתמ"א...
דיני נזיקין
זה תלוי בנו! אפשר למנוע תאונת אופנוע. זה הזמן לעשות את השינוי ולהבין כי תאונת אופנוע היא תרחיש שאפשר למנוע. חיים ללא תאונות – מהיום!
עוד בנושא
מאמרים קשורים
בריאות ורפואה כללי
נשירת שיער אצל נשים היא לא גזירת גורל - כיצד לטפל ולחזור למראה השיער הבריא והמטופח.   עובדה: גם נשים מתקרחות. מה שבעבר נחשב ל"תופעה גברית"...
אחר רפואה ובריאות
  תהליך החינוך לניקיון והיגיינה מתחיל בקרב פעוטות בגיל מוקדם. ההורים מסבירים לילדיהם את תהליך החלפת החיתול, בדרך זו, פעוטות לומדים את...
מתכונים
שפים של בשר, אלו שפים שיודעים ליצור את הקראסט (הציפוי הקריספי) הנכון על גבי הבשר שנצלה, הם יודעים אלו מנות יוצאות מתי ומבינים את קצב...
בגדים ולבוש
asos שהוקמה בשנת 2000 כבשה את ליבנו. בasos נוכל למצוא עשרות מותגים לבחור מהם האיכות היא ברמה גבוהה והמחירים בטווח רחב מאוד שיכולים להתאים...
צרכנות כללי
מי מאיתנו לא רכש ברשת ובאלי אקספרס בפרט אבל הכתבה הבאה אולי תצליח להפתיע אתכם. אספנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על האתר הכי ממכר שכבר...
מאמרים אחרונים
מאמרים אחרונים
ארועים - ארגון ארועים
אתם משקיעים באלכוהול איכותי, בוחרים במתחם אירועים שידוע באוכל משובח ואפילו רוכשים מזכרות לכל אורח. עם השקעתכם באורחים, אל תשכחו לרגע...
קפה
רמת גן היא אחת הערים המרכזיות בגוש דן ומוקד משיכה עבור תיירים, סטודנטים, בעלי עסקים וכמובן עובדים של חברות גדולות. כתוצאה מכך יש ברמת גן...
עסקים כללי
מפיצי ריח חשמליים הפכו בשנים האחרונות להיות אחד המכשירים ההכרחיים בכל עסק ואפילו בתים פרטיים שכן אנשים הבינו כבר מזמן את החשיבות האדירה...
על אימון אישי
אנחנו יצור אנושי, רגשי. שרוצה להרגיש ביטחון. שייכות וקרקע יציבה. וקיים בנו דחף הישרדותי, להתחבר לאנשים אחרים ,להיות מוקפים באנשים,...
צרכנות כללי
משנה לשנה ניתן לראות כי כמעט בכל בית עסק וכן אפילו בתים פרטיים משתמשים במפיצי ריח חשמליים לבישום החלל בצורה אחידה מתוך כוונה להעניק...
 

risom

התחברות לאתר


התחבר באמצעות:

STU2

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים