7 סיבות לענוד שעון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
צרכנות - צרכנות כללי
השיעור נכתב על ידי : מומנטום   
רביעי, 16 דצמבר 2020 16:42

7 סיבות לענוד שעון- למה כדאי להתחיל לענוד שעון יד

 


זה היה במהלך מלחמת העולם הראשונה - חיילים שנמאס להם לחטט בכיסיהם כדי למצוא את שעון הכיס הנמצא שם התחילו לענוד אותו על פרק כף היד  עד אז, שעון שהיה על צמיד נחשב לאופנת נשים בלבד. בתחילה שעון היד נראה לציבור כטרנד מטופש ובמהרה השעונים הפכו לנורמה מכיוון שהנוחות שלהם הפכה את שעוני הכיס למיושנים.

בימינו יש הטוענים כי שעוני היד הופכים לאט לאט למיושנים. מדוע גבר מודרני צריך לענוד שעון יד כשהוא יכול בקלות להסתכל על הטלפון שלו לבדיקת זמן מהירה? ובכן, במאמר זה אני נותן לך 7 סיבות שכל גבר צריך להתחיל לענוד שעון!

 

להלן 7 הסיבות שלי שכל גבר צריך להתחיל לענוד שעון:

 

1. השעונים נוחים:

 

טלפונים לא גורמים לך להראות מדויק, שעוני יד דווקא כן.

 

שעון יד הוא הדרך הנוחה ביותר לבדוק מה השעה.

 

״אני לא זקוק לשעון מכיוון שיש לי טלפון״, זו תגובה נפוצה מצד הדור שמטיל כעת ספק בהשפעות השליליות של שימוש מתמיד בסלולרי. לדוג טלפון סלולרי באירועים קבועים רק כדי לבדוק את השעה נראה נואש.

 

מבט מהיר לעבר פרק כף היד שלך הוא דרך הרבה יותר קלאסית לעקוב אחר הזמן במהלך דייט או פגישה עבודה. שלא לדבר על כמה זה נראה גס לחבריך אם תשלוף את הטלפון שלך במהלך שיחה.

 

בהזדמנויות אחרות שבהן מומלץ להשאיר את הטלפון סמוי - כמו חוף הים, הלוויה, חתונה, שעון הוא דרך הרבה יותר עדינה ונוחה לבדוק את הזמן.

 

2. שעונים פונקציונליים:

 

לכל פריט בהשראת הצבא יש שימוש פונקציונלי, כך גם שעוני היד.

 

שעוני יד שימשו לראשונה במאה ה -19 את הצבא לסינכרון תמרונים במהלך המלחמה. מאז נעשה שימוש בשעונים מיוחדים במעמקי האוקיינוס ​​על ידי צוללנים ובגובה השמים על ידי טייסים.

 

אחד היתרונות הגדולים של שעון - במיוחד על סמארטפון - הוא כמה זמן הוא יכול לפעול בשטח. שעונים רבים מיוצרים להפעלה עצמית באמצעות תנועה או להשתמש בכמות קטנה של אנרגיה מסוללה. תחשוב על שנים של זמן פנוי מתחזוקה בהשווה לשמונה שעות של טלפון חכם...

 

שעון מסובך מעוצב עם תכונות מעבר לפונקציה הבסיסית של הצגת השעה והתאריך. פונקציונליות כזו נקראת סיבוך. שניים מהסיבוכים הפופולריים ביותר הם הכרונוגרף, המאפשר לשעון לתפקד כשעון עצר וסיבוך שלב הירח, המציג את שלב הירח במהלך החודש.

 

3. שעונים מספקים פשטות:

 

השעונים הטובים ביותר אינם משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר. הם מונעים על ידי טכנולוגיית שעון מכאנית גאונית שקדמה לחשמל. אז כאשר הסוללה נגמרת לכם - תוכלו לסמוך על הטכנולוגיה שממשיכה לפעול על פרק כף היד.

 

כשאתה לובש שעון - פחות סביר שתברח לטלפון שלך כמסיח דעת. לעתים קרובות, בדיקת זמן בטלפון גורמת להסחת דעת , שכוללת בדיקת כל האפליקציות, אימיילים ופייסבוק.

 

כאשר אתה צריך לעקוב אחר דבר חשוב כמו זמן - מכשיר ייחודי למדידה ולניהול מוצדק.

 

4. שעונים מבטאים סגנון:

 

מחמאות.

 

מגוון התכשיטים המקובלים לגבר מוגבל. גברים רבים נראים רק עם שלושה אביזרים עיקריים המקשטים את ידיהם - שעון לגבר, זוג חפתים מסוגננים, וטבעת פשוטה אם הם נשואים.

 

בנוסף לכך שהשעון עוזר לגברים לעמוד בלוחות הזמנים שלהם, שעוני היד מקלים עליהם להציג את חוש הסגנון שלהם. הם סוג של ביטוי עצמי - המשקף רמז לסכנה, הרפתקאות וספורט בהתאם למראה השעון.

שעונים יכולים לתקשר הרבה על אישיותו של הלובש. לאלה שרוצים להציג סטטוס גבוה על פרק כף היד, רולקס יכול להיות אביזר מאופק, נצחי וגברי להפליא.

 

כמו שנאמר - בנים מסתכלים על הסמארטפונים שלהם כדי לבדוק את הזמן - גברים מסתכלים על שעון.

 

תקראו לזה איך שתרצו, שעון יוקרה איכותי הוא המקבילה לגבר לטבעת האירוסין.

 

5. שעונים מייצגים אומנות נצחית:

 

שעון יד הוא יותר ממיצג זמן. זהו סמל למסורת ולהיסטוריה הטמונות במפגן ראווה עם אומנות מרהיבה.

 

לא הרבה גברים מבינים שהם לובשים יצירות אמנות על פרק כף היד. בחלק מבתי השעונים יש ארבעה בעלי מלאכה שעובדים על שעון אחד במשך מספר חודשים - יוצרים עבודות יד מעוצבות עם טכנולוגיות מורכבות.

 

זו אמנות מפורטת בקצה הגבוה יותר של כושר ההמצאה והיצירתיות האנושית.

 

לשעון אנלוגי יש מנגנון פשוט ועקבי. דרך הביטוי היא המקום שבו עיקר היצירתיות נכנסת. עיצוב השעונים הוא אמנותי מטבעו. יש הרבה סגנונות שעונים גנריים ולא מעוררי השראה, אבל שעונים יוקרתיים הם יצירת אומנות מפליאה ומרגשת שכל גבר יכול להיות גאה לענוד אותה.

 

אמנות על שעון יכולה להתבטא במספר צורות. החוגה יכולה להיות ממש ציור, או שעיצוב הכלי עצמו הוא אמנות טהורה. עבור אנשים רבים - המנגנון מעורר קסם כמו החוגה והקייס.

 

6. שעונים מהווים ירושה מצוינת:

 

לא רק שעון הוא המתנה המהותית - זו הירושה עצמה. לא משנה מה הפילוסופיה שלך בסוף החיים, כולנו יכולים להסכים שאנשים יכולים לחיות דרך הזיכרונות של מי שהכיר אותם.

 

להחזיק שעונים מעידן אחר הוא זכר לאנשים שחיו לפניך. השעונים שלהם גורמים לך לחשוב עליהם, בצורה אמתית. הם ענדו את אותם שעונים המראים סימני שימוש, טיפול ואהבה.

 

אוסף שעונים הוא גם מורשת. זה לא בהכרח צריך להיות שווה הון - אבל השארת השעונים שלך למישהו שדואג לך זה בעצם העברת ערכים שהיו חשובים לך, למישהו אחר.

 

7. שעונים עוזרים לך ליצור קשר עם הזמן:

 

מאז ימי שעון השמש (וכנראה לפני כן) – גברים היו אובססיביים למכשירים המודדים זמן. תזכורת לכך שזמננו מוגבל.

 

לענידת שעון יש השפעה חיובית על היחס שלנו לזמן. אנו קשובים יותר לאופן שבו אנו מנצלים את 24 השעות שיש ברשותנו.

 

מעבר למורכבויות הטכניות והמכניות של שעון - גברים מוקסמים מהמכשירים הללו הטוענים כי הם מסמנים ושולטים בזמן.

 

יש קהילה נלהבת של חובבי שעונים שמוקסמים מעצם יצירת השעונים ואיסופם.

 

האובססיה האחרת היחידה שתואמת את התשוקה לאובייקט הדומם הזה היא התשוקה שגברים חולקים על מכוניות. אוסף שעונים קל בהרבה לתחזוקה ופחות יקר כתחביב.

 

כל אחד יכול לענוד שעון. לבישת שעון היא דרך נהדרת להוסיף עניין לתלבושת, במיוחד אם אתה בחור.

 

מצא שעון יד שבאמת בולט מכל השאר.

 

זו יכולה להיות תחילתה של ידידות ארוכה.

 


עוד מכותב זה
עוד מאמרים מכותב זה
צרכנות כללי
איך לענוד שעון נשים נכון?   לאורך השנים שעוני גברים שלטו בענף. עיצובים פשוטים ועדינים עם צבעים עזים מבודדים את שעון הגבר מזה של האישה....
עוד בנושא
מאמרים קשורים
צרכנות כללי
איך לענוד שעון נשים נכון?   לאורך השנים שעוני גברים שלטו בענף. עיצובים פשוטים ועדינים עם צבעים עזים מבודדים את שעון הגבר מזה של האישה....
אחר
הרבה עצמאיים ובעלי עסקים, המוגדרים כעוסקים פטורים, מעדיפים לפתוח ולנהל את התיק שלהם ברשויות המס – מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ, ממש בעצמם...
ראיית חשבון
אם אתה או את אחד מבעלי המקצועות החופשיים הבאים: רופא, רופא שיניים, וטרינר, עורך דין, פסיכיאטר, פסיכולוג, אדריכל, יועץ עסקי, וכדומה - הכתבה...
אחר
נכון לעכשיו, לרוב המוחלט של הישראלים יש סמארטפון שמתהדר במסך זכוכית יקר אך שביר מאוד. לעתים קרובות מדי, המסכים החלקיקים האלה מפתחים סדק...
ספורט
האופניים החשמליים מטריפות את ישראל ואלה הסיבות לכך: הטרנד של האופניים החשמליים כבש את המדינה בשנים האחרונות. יש כאלה שרואים בזה תופעה...
מאמרים אחרונים
מאמרים אחרונים
חוקים וחוזים
ייפוי כוח מתמשך - עו"ד דנה בן חמו, מגשרת המהפכה שחולל תיקון 18 לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, מהווה נדבך חשוב ומשמעותי בהתקדמות החברה....
אחר משפטים
מה בין גישור לבוררות? עו"ד דנה בן חמו, מגשרת המגמה העולמית בעשורים האחרונים היא לפתור סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט. בארץ בעשור האחרון...
כללי1
  היי אנחנו עושות שיחות וידאו חמות ומצלמות אירוטיות ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו בוואצפ: מאיה 050-7291168 נועה 053-7238731 דנה 055-3386275 דורין...
דרושים, משרות, קבלה לעבודה
הנהירה ההמונית של מרבית מעמד הביניים אל מסגרת של עבודה מהבית טרם החלה ועדיין לא תוכלו למצוא את כל השכנים שלכם נשארים בבית ועובדים כל היום...
דרושים, משרות, קבלה לעבודה
להתחיל את המסע אל עבר מציאת ויישום מסגרת קבועה של עבודה מהבית היא מחשבה שאפילו שיקולה הפשוט לרגע אחד עשוי להיות בו די כדי להחדיר ספקות...
 

risom

התחברות לאתר


התחבר באמצעות:

STU2

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים