חלוק רחצה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
צרכנות - צרכנות כללי
השיעור נכתב על ידי : מנהל האתר   
ראשון, 07 ספטמבר 2008 21:01
חלוק הרחצה 2. המסר הפרסומי אותו נרצה להעביר הוא שהמוצר החדש אותו אנו משווק הוא מתוחכם וחסכוני עד מאוד.

3. קהל היעד אליו נרצה לשווק את המוצר באמצעות המסר לעיל הוא קהל של אמהות בנות 24-45, אשר באות מכל המעמדות הדתות והגזעים במדינת ישראל. ניתן גם לשווק את המוצר כמוצר שיקנה בתור מתנה לאמא בברית המילה או בבריתה של בנה או באחד מימי ההולדת הראשונים של הילד. חלוק הרחצה 2. המסר הפרסומי אותו נרצה להעביר הוא שהמוצר החדש אותו אנו משווק הוא מתוחכם וחסכוני עד מאוד.

3. קהל היעד אליו נרצה לשווק את המוצר באמצעות המסר לעיל הוא קהל של אמהות בנות 24-45, אשר באות מכל המעמדות הדתות והגזעים במדינת ישראל. ניתן גם לשווק את המוצר כמוצר שיקנה בתור מתנה לאמא בברית המילה או בבריתה של בנה או באחד מימי ההולדת הראשונים של הילד.

4. את חלוק הרחצה החלטנו לשווק ע"פ תבנית המטאפורה

א. המסר שהפרסומת תעביר צריכה להיות מובנת על התכונות המרכזיות של המוצר שסובבות סביב היעילות שלו וקלות השימוש בו, וזאת במקביל לטבעיות שבשימוש בו והחום שהוא מעניק לתינוק באופן טבעי מאמו.

ב. החלוק החדש הוא חלוק נשים עשויי 100% כותנה שאליו מחובר מנשא תינוק עשוי בד מגבת 100% כותנה, שיחד מהווים חווית ניגוב כפולה הן לתינוק והן לאמא.
ג. כיוון שקהל היעד הוא נשים, אמהות לתינוקות וילדים קטנים, אזי המסר צריך להיות חם, עדין ואוהב, מסר שמתקשר לטבעיות. על כן הסמלים יכולים להיות: לב, חיבוק, משפחה, טבע, רוך, ליטוף. אם נרחיק עם הסמל אפשר להגיע גם ל: דובי, בובות, גור כלבים, גור חתולים, קנגרו, דוב פנדה, צעצוע, שמיכה, מעיל, מטריה או עיצוב אתרים.

ד. אני בחרתי בקנגרו, כך שהאמא וילדה במנשא נראים כמו קנגרו וילדו שבכיס. לאמא תווי פנים של קנגרו ובטן ארוכה ושמנה ורגליים מקופלות וגם אוזניים גדולים.

ה. לדעתי יש בדימוי של הקנגרו שילוב מנצח הערכים החשובים אשר נקשרים במוצר החדש. ניתן מחד הקנגרו מזוהה עם חום, משפחתיות, ואהבה, ומצד שני עם יעילות, חוכמה ופשוטות. בישראל בה לא מסתובבת החיה, נוצר מיתוס לקנגרו, מיתוס של תיחכום ופשוטות, מסר אותו ניתן להעתיק באופן ישיר אל המוצר שלנו.

5. רואים את האמא כשבנה במנשא שעל בטנה. לכאורה הם נראים כמו אמא ובן רגילים, אך עם זאת ניתן לראות כי האמא היא לא בדיוק בת אנוש אלא הכלאה בין בת אנוש לקנגרו. האוזניים שלה שמוטות והרגליים מכופפות קצת וצבע העור שלה משולב בחום.

6. לדעתנו הפרסומת יכולה להיות מוצגת בצורה המושלמת ביותר בעיתוני נישה המיועדים לנשים ואמהות, קרי יש לפרסמה בעיתוני" את", עיתוני "לאשה" ובעיתונים אשר קהל היעד שלהן הן אמהות לילדים (כמו מגזין "הריון"). בצורה כזו ניתן לחשוף את הפרסומת לקהל היעד הפוטנציאלי של המוצר.
השמיכה שמחליפה צבעים


2. המסר הפרסומי אותו נרצה להעביר יתרכז סביב היתרונות הבטיחותיים והשקט הנפשי שהוא מעניק להוריו של הילד.

3. המסר הפרסומי לעיל מופנה להורים, אבות ואמהות כאחד (אם כי בעיקר לאמהות שמן הסתם מבצעות יותר רכישות של מוצרים לבית, בין אם מדובר במוצרי ניקוי ובין אם זה מוצרי הגיינה), כאשר עיקר המסר הוא להורים לתינוקות ולילדים קטנים עד גיל 3.

4. התבנית אותה החלטנו להפעיל על המוצר לעיל היא תבנית ההפעלה.

א. המסר המדויק לרוכשים הפוטנציאלים של המוצר הוא, שמהיום תוכלו לישון בשקט בידיעה כי חום גופו של תינוקכם (או מטופלכם) הוא חום הגוף הרצוי, וזאת בידיעה כי למדד חום הגוף השלכה ישירה על מכלול תפקודו של התינוק. כל אותם הורים שהלכו לישון בדאגה וחשש לגורל תינוקים, יכולים להיות יותר בטוחים, בידיעה כי השמיכה גם שומרת על חום גופו וגם מתריאה על מצבו.

ב. המבחן האמיתי שיתן לנו אינדיקציה לבעיה ולצורה בה המוצר פותר את הבעיה, היא לבחון ילד חולה שהולך לישון בלי שמיכה מיוחדת וילד חולה שהולך לישון עם המוצר שלנו. האם ההורה יכול לזהות את חום גופו של התינוק במצב בו התינוק שוכב במיטה עם שמיכה רגילה? המבחן יהיה לתת להורה לזהות את מצבו של הילד עם השמיכה ובלעדיה (בהנחה שהוא חולה וחום גופו למשל עלה).

ג. המדיה לטעמנו שיש לעשות בה שימוש היא מדיית העיתון בכלל ומדיית עיתוני הנישה בפרט.

ד. חשבנו על דרך בה הקורא יוכל לעבור את המבחן במהלך קריאתו וכך נוכל לחדד את המסר באופן קוגנטיבי ואישי. המבחן יהיה כזה: מדובר על מודעה רגילה בה רואים ילד ששמו יותם שוכב במיטה, מכוסה בשמיכה בתוך חדר רגיל ומנסה להרדם. מעל הילד יש שאלה המופנת אל הקורא "יותם נראה בריא לחלוטין?" מתחת יש צופציק עשוי חתיכת נייר שניתן להזיז (כמו גלגל מזל) שמעלה רשום "הזז לקבלת תשובה על חום גופו של יותם", כך שבהזזת הצופציק, השמיכה הופכת לאדומה ולידה רשום שליותם יש חום 39. באמצעות המבחן לעיל, ניתן מחד להמחיש לקורא את המוצר ואת האופן בו הוא עובד ומאידך לגרום לו להבין שהוא טעה, וכי בעיית חום הגוף היא בעיה חשובה ואקוטית.

6. כפי שאמרנו לעיל, המדיה שיש לעשות בה שימוש היא עיתוני נישה. בעיתוני נישה ומגזינים, הקורא הוא שבוי של העיתון ולכן ניתן להעזר במלוא הריכוז שבה הוא נמצא על מנת להעביר אותו במבחן אותו הכנו לו. מגזיני נישה מתאימים הם מגזיני בריאות, מגזיני משפחה ומגזיני נשים.


מגבת דו-צדדית


2. המסר הפרסומי האחד אותו נרצה להעביר הוא שעם השימוש במגבת הדו-צדדים, האימון יהיה נעים יותר ונוח יותר.

3. המסר הפרסומי לעיל פונה לקהל של של מתאמנים בחדר כושר, של חובבי ספורט כגון: ריצה, אופניים, כדורגל, כדורסל, הליכה, טניס וכיו"ב. המגבת הדו-צדדית פונה לנשים וגברים כאחד, שבאים בעיקר מהמעמד הסוציו-אקונומי הממוצע ומעלה. המסר פונה בעיקר למי שעוסק בספורט בתדירות גבוה, קרי לפחות פעם בשבוע.

4. התבנית שבאמצעותה בחרנו לפרסם את המוצר היא תבנית האיחוד עם מדיה.
א1. המסר של הפרסומת הוא, שהפנים שלך ירגישו לאחר השימוש במגבת הדו-צדדית, נוחות ועדינות בצורה המירבית ביותר, וזאת תוך ספיגה ונשימה.

ב. הסביבה בה בחרנו להציג את המוצר בדרך כלל לא משמשת כאזור פרסומי, בחרנו להציג את המוצר בשירותים של מועדוני כושר ומועדוני ספורט בשפה סינית באמצעות לימודי סינית.

ג. העולם של השרותים מורכב ממספר לא רב של פרטים כגון: דלת, אסלה, ניאגרה, מרצפות, תקרה, קיר, ידית דלת, נייר טואלט וחלון.

ד. הנייר טואלט יכול להחליף את המגבת הדו צדדית ובכך לסייע בהעברת המסר הפרסומי של המוצר. אמצעות הנייר טואלט ניתן להעביר את מכלול המסרים הקשורים לרכות, נעימות, ספיגה, נשימה וכיוצא בזה. ישבן ופנים הם שני אברים רגישים שיש לטפלם ביתר זהירות ולכן כולנו נרצה שיטפלו בפנים שלנו כמו שאנחנו מטפלים בישבן שלנו.

ה. הפרסומת תהיה על גבי נייר טואלט שימוקם בשירותים של מועדוני ספורט ומועדוני כושר. הנייר טואלט יהיה בצבע ירוק (הצבע של המגבת הדו-צדדית). בנוסף יוטבע על הנייר טואלט, הלוגו של המגבת המדוברת משני צידיו. המגבת תהיה נעימה ורכה במיוחד (עד כמה שניתן). יהיה רשום עליה בנוסף שם המגבת הדו-צדדית, דבר שימחיש למשתמש את הרכות והעדינות שהוא ירגיש לאחר השימוש במגבת ויעזור לו לדמות באופן אסוציאטיבי את השימוש במגבת באמצעות חיפוש עבודה.

6. המדיה שכמובן נבחרה היא המדיה הכי טבעית, אינטימית ובעלת אפקט ניקיון בה ספורטאים נמצאים בזמן שהם עושים ספורט. במקום הזה ניתן ללגעת בהם תרתי משמע למשך זמן קצת ובאופן אינטימי לתת להם להרגיש מוצר שידמה את המוצר אותו אנחנו מוכרים בחנויות ושמיועד עבורם. בזמן שהם מזיעים וומתנגבים במגבת הם יזכרו את נייר הטואלט בו הם השתמשו בשירותים. יש לומר כי פרסומות לספורטים הם אפקטיביים ביותר בזמן פעילות ספורטיבית, בזמן פעילות ספורטיבית כמו ריצה, הליכה ואופניים וחדר כושר, חשוף המשתמש למגוון גירוים פרסומיים. העובדה שהוא מטבעו עירני ודרוך מגבירה את אפקטיביות הפרסום.

מגבת השמש האופנתית

2. המסר הפרסומי שנבחר הוא: עם מגבת השמש האופנתית, הילדים שלכם ימשיכו לשחק ויאפשרו לכם להנות יותר מהבילוי בים.

3. קהל היעד העיקרי של המוצר הוא בעיקר אמהות לילדים בגילאי 1-10, וזאת כיוון שהן אלו שקונות את מוצרי האמבטיה והמשחקים בדרך כלל בישראל גם בארה"ב (ולכן נצטרך גם לימודי אנגלית). עם זאת המוצר יכול להיות גם מתנת יום הולדת מצויינת לילד בגילאים אלה, ועל כן מי שירכוש אותו יכול להיות גם בני המשפחה האחרים של הילד (אבא, דוד ודודה, סבתא וסבתא).

4. בחרתי להפעיל תבנית מסוג הקצנת תוצאה
א. המסר שנרצה באמצעותו לשווק את המוצר  (הן ביחסי ציבור והן בפרסום ומיתוג) יתרכז סביב השקט שהוא מעניק להורים בזמן שהייתם בים או בבריכה עם ילדיהם,
ב. התוצאה הישירה מתכונותיו של המגבת יהיו הנאה בלתי צרופה לילד שמשתמש במגבת, תוך שהוא יכול לשכוח שחם לו ושהוא רעב או רוצה הביתה, כך שהוא ישחק במגבת עד שיגיע הזמן באמת לחזור הביתה.
ג. התוצאה האבסורדית מהשימוש במגבת היא שהילד לא ירצה לעולם לחזור הביתה, הוא ירצה להשאר בים לעולמי עד. כאשר במצב קיצוני זה ההורים של הילד מתחננים עבורו שירצה ללכת הביתה ושיפסיק להשאר עם המגבת.
ד. הפרסומת היא פרסומת מוסרטת שיכולה להופיע בטלויזיה וגם על גבי האינטרנט. בפרסומת רואים משפחה נורמלית עם ילד מעצבן ונודניק שמגיעה לים על מנת להנות. הילד רוצה לחזור הביתה, הוא מתלונן שחם לו ורע לו ועייף לו והוא משועמם ורוצה ללכת לישון. האמא שולפת מהתיק את המתנה שהיא קיבלה מהדודה אסתר בשביל הילד, היא מוסרת לו את המגבת ומראה לו את המשחק עם הצבעים. הילד מאותו רגע נהיה מאושר, הוא משחק עם המגבת ולא עוזר אותה לרגע, מגיע עדיין משחק איתה, ההורים מתחננים שהוא ירצה לחזור הביתה והוא לא מוכן, אחר כך יש סערה בחוץ וכולם הולכים והילד עדיין רוצה להשאר עם המגבת שלו על החוף.

6. המדיה שבחרנו (טלויזיה ואינטרנט), היא כתוצאה ישירה מהמסר שאותו רצינו להעביר. ראינו כי באמצעות תסריט כל כחצי דקה, ניתן להמחיש את השינויים המהירים שהילד עבר ואת התחושות הקיצוניות שלו ושל הוריו. ניתן לשלב אפקטבים בתסריט שקשה מאוד לשלב במודעה, כמו סערה וגשמים או החילוף בין השמש לחושך. התסריט אותו יצרנו הוא דינמי וקצבי ולכן המדיות אותו בחרנו מתאימות עבורו. ניתן בנוסף גם למקם את הפרסומות בערוצי טלויזיה וסדרות טלויזיה שפונות לילדים או להורים שלהם. בנוסף ניתן לפרסם גם באתרי אינטרנט ספציפים, שם נמצאים הלקוחות הפוטנציאלים של המוצר. גם יחסי ציבור חשוב לעשות למוצר.

חלוק רחצה

עוד מכותב זה
עוד מאמרים מכותב זה
מדעי החיים
חוש השמיעה ממלא תפקידים חשובים רבים בחיי היומיום, כולל תפקיד מרכזי בתקשורת המילולית האנושית. גלי הקול מותמרים לאות עצבי באמצעות תאי שערה...
מדעי החיים
מערכת העצבים המרכזית כוללת את מוח הגולגולת ואת מוח השדרה (אשר ידוע גם כחוט השדרה). הם מוגנים על-ידי שכבת עצם: המוח מכוסה בעצמות הגולגולת,...
מדעי החיים
המקור של המחלה הוא מייד מתבטא של פעילות ישירה של המוח שהיא לא על רקע מטבולי, יש אחוז מהאוכלוסייה שיש להם את ההתפרצויות הללו. יש לנו ירי...
מדעי החיים
חוש הריח הוא חוש כימי. הוא עוזר לנו, בין השאר, לזהות מזונות ולהימנע ממאכלים מקולקלים שאינם ראויים לאכילה. במיני יצורים רבים הוא מסייע...
מדעי החיים
ראשית המחקר על ה - LTM הוא ב - 1885. היה זה אבינגהוז היקר (האיש בעל ההברות חסרות המשמעות) שהמציא שיטות שאפשרו לחקור את הזכרון. אבינגהוז בנה...
עוד בנושא
מאמרים קשורים
עיצוב הבית
עיצוב חדרי הרחצה כמו כמו עיצוב בתים פרטיים ו עיצוב דירות דורשים תכנון מוקדם וחשיבה יצירתית. שילוב של השניים מביא לתוצאה של חדר רחצה...
דלתות מנעולים ושערים
מחפשים דלתות פנים לחדרי רחצה? ובכן יש הבדל בין דלתות באופן כללי, דלתות פנים לבין דלתות פנים לחדרי רחצה. דלתות פנים לחדרי...
פרסום ויחסי ציבור
מגבות רקומות, או חלוק מגבת רקום, הן מתנה אולטימטיבית שהמקבל אותה תמיד ירגיש שהושקעה מחשבה והשקעה בבחירת מתנה עבורו
מאמרים אחרונים
מאמרים אחרונים
דלתות מנעולים ושערים
מעוניינים בהחלפת מנעול לעסק? קיים עסק ברשותכם? מעוניינים להשיג בייחוד להתייעץ בקשר לחשוב על מנעול נכון לחנות שברשותכם? הגעתם ליעד הנכון,...
מנעולים
בחירת מנעול מתאים לעסק בערים רעננה ורמת השרון. קיים עסק ברשותכם? מסתקרנים לרכוש ולבדוק בקשר לבחירת מנעול מתאים לחנות שברשותכם? הגעתם...
כללי1
מאיה 050-7904898 או בטלגרם Miabella666 050-7534732 בר או בטלגרם barlevvv 055-2761552 שירה 055-9310377 ספיר 055-2764100 מרינה או בטלגרם marinaa7 1919-121-936 1919-121-970 אהבה...
אחר
אם הקמתם עסק דיגיטלי חדש במדינת ישראל עליכם להחליט כבר במעמד הרישום ופתיחת התיק במשרדי מס הכנסה ומע"מ האם ברצונכם להקים את העסק הדיגיטלי...
מנעולים
שירות מנעולנות בעיר הבירה חברות מנעולים מכבדות את עצמם דוגלות בנתינת שירות מהימן וותיק בתמחור מחיר יפה עבור כל הציוד שלנו וגם כן בשביל...
 

risom

התחברות לאתר


התחבר באמצעות:

פרסום בגוגל אדוורדס
מדריך לפרסום בגוגל אדוורדס
www.cir.co.il
מתנות לראש השנה
JOY& אתר מתנות

STU2

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים